Close

Максим Жембровський

Викладач гри на гітарі

У 2012 році закінчив музичну школу № 5 (м. Житомир). Пізніше проходив навчання в Житомирському музичному фаховому коледжі ім. В.С. Косенка. 

За шкільні та студентські роки отримав великий досвід в концертній діяльності. Виступаючи в створених колективах при закладах та імпровізованих бендах. Професійну діяльність проводив у  колективах: тріо гітаристів «Елегія», естрадний квартет «CodaBand», артист оркестру народних інструментів та різних ансамблів малих форм. 

Має нагороди лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів-фестивалів. В період завершення базової музичної освіти став засновником творчого об’єднання «Медіанта» у 2016 році. 

Крім педагогічної діяльності в житті займається також організацією заходів різного формату. 

Наразі є працівником Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера. 

Також у 2022 році завершив навчання в Житомирському державному університеті ім. І. Франка отримавши перший академічний освітній ступінь «Бакалавр» та продовживши навчання далі на «Магістра». 

Як педагог-організатор постійно розвивається та підтримує свій професійний рівень. Досвід педагога має в музичних студіях, окремих авторських курсах гітарного виконавства та в державних школах міста Києва та Київської області. 

— «Якщо у людини є бажання вона зможе віднайти свій талант. Якщо до таланту додати зусилля, то будь-яке бажання досягаємо. Є різні рівні таланту у людей, і це вже залежить від поставленої задачі та мети. Займатися музикою можуть люди як професійно, так і для особистого розвитку чи хобі. Обидва варіанти мають повністю підтримуватися. Наша задача як наставників зробити це максимально комфортним. Хай живе музика в кожному із нас!